GeoMedical z wyróżnieniem Izby Rzemieślniczej MŚP

GeoMedical z wyróżnieniem Izby Rzemieślniczej MŚP
23
Kwi
2018

Dom Muzyki i Tańca gościł w dniu 21 kwietnia wyjątkowo znamienite osobistości. Właśnie na ten dzień Zarząd Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach zaprosił do Zabrza ponad 2000 przedstawicieli przedsiębiorstw, których działalność szczególnie wyróżnia się na tle konkurencji.

Podczas jubileuszowej Gali nagrodzono najlepsze firmy z terenu objętego funkcjonowaniem katowickiej Izby Rzemieślniczej w następujących kategoriach:

  • Firma z Jakością – 18. Laureatów,
  • Firma z Przyszłością – 4. Laureatów,
  • Wiarygodny Lider Biznesu – 4. Laureatów,
  • Firma Rodzinna – 7. Laureatów,
  • Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła – 2. Laureatów.

Zaszczytny tytuł „Firma z Przyszłością” jury konkursu przyznało naszemu szpitalowi. Statuetkę, z rąk prezesa Zarządu Izby – prof. dr. hab. Jana Klimka, odebrał właściciel GeoMedical – Adam Zaremba-Śmietański. Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że działalność naszej placówki została doceniona zaledwie kilka miesięcy po jej rozpoczęciu.

Warto również odnotować, że podczas XXV Wielkiej Gali najwyższe odznaczenia rzemieślnicze przyznano Tadeuszowi Donocikowi z Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Antoniemu Wojciechowskiemu z Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu oraz firmie AutoCrew Polmozbyt Bytom.

Wszystkim nagrodzonym przedsiębiorcom oraz przedstawicielom wyróżnionych instytucji serdecznie gratulujemy.