Dzień Matki w GeoMedical

Dzień Matki w GeoMedical
08
Maj
2018

O swoich Mamach pamiętamy każdego dnia w roku, jednak Dzień Matki to ten wyjątkowy czas, w którym pamięć zawsze zamieniamy na działanie – ciepło, miłość i wsparcie, jakie nieustannie otrzymujemy z ich serc i rąk, zasługuje przecież na naszą wdzięczność. Wdzięczność, którą możemy wyrazić również troską o zdrowie naszych nieocenionych Mam.

Bon podarunkowy „Moja Zdrowa Mama” umożliwia przeprowadzenie w GeoMedical cyklu badań, które nasi lekarze skomponowali tak, aby obdarowana – w zaledwie dwa dni – miała możliwość kompleksowego sprawdzenia stanu swojego zdrowia. Dla komfortu każdej Mamy, w procesie przebiegu poszczególnych wizyt u naszych specjalistów, gwarantujemy dedykowaną i indywidualną opiekę pracownika szpitala GeoMedical, a na koniec… słodki i zdrowy podarunek, który z radością wypracował rój pszczół, z pasieki dr. n. med. Artura Pietrusy – jednego z naszych lekarzy.

„Moja Zdrowa Mama” – zakres pakietu badań:
  • Badania laboratoryjne: TSH (podstawowe badanie, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca funkcjonuje prawidłowo), CA 125 (wykorzystywany w diagnostyce nowotworów – szczególnie raka jajnika), morfologia (ogólne badanie krwi, pomocne we wczesnym wykryciu wielu chorób), lipidogram (ocena poziomu cholesterolu).
  • USG dopochwowe: dzięki badaniu możliwe jest wykrycie ewentualnych nieprawidłowości w układzie rozrodczym.
  • USG piersi: jest jednym z prewencyjnych badań mającym na celu szybkie wykrycie zmian nowotworowych w obrębie piersi.
  • Cytologia: jest badaniem, które pozwala na wykrycie zmian nowotworowych związanych z rakiem szyjki macicy, które we wczesnym stadium są uleczalne. Można także stwierdzić, na podstawie wyników tego badania, czy doszło do infekcji wirusem brodawczaka ludzkiego - HPV.
  • Wizyta ginekologiczna z omówienie wyników badań.

Cena bonu podarunkowego „Moja Zdrowa Mama”: 249,00 zł (cena badań bez promocji: 423 zł)

Pakiet badań „Moja Zdrowa Mama” przygotowaliśmy w formie eleganckiego imiennego bonu podarunkowego, który można zakupić bezpośrednio w rejestracji szpitala GeoMedical, w formie papierowej lub elektronicznej – wówczas przesyłamy go na wskazany adres e-mail.

Zapraszamy do składania zamówień pod numerem telefonu: 32 832 14 44