Oferty Pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zawodowych obowiązków w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie z branży medycznej, które chcą wspomóc GeoMedical swoim entuzjazmem i profesjonalizmem w procesie osiągania pozycji lidera na rynku usług zdrowotnych. W zamian za to oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, udział w licznych szkoleniach, atrakcyjne warunki pracy, adekwatne do kompetencji wynagrodzenie oraz systemy motywacyjne.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@geomedical.pl

Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny - umowa o pracę

Zadania na stanowisku:

  • rejestracja/obsługa  recepcyjna i telefoniczna Pacjentów
  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
  • rejestracja wizyt Pacjentów w programie AmmS
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów, archiwizacja dokumentów
  • przyjmowanie płatności w terminalu płatniczym
  • utrzymywanie wysokiego standardu obsługi Pacjentów
  • staranne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Rejestratorki Medycznej / Rejestratora Medycznego min. 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność i jakość w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w najnowszej placówce medycznej
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres: kadry@geomedical.pl

W aplikacji CV prosimy o zawarcie klauzuli:

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. – Dz.U. z 2016 r., poz. 922):

- wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych przez Geo Medical Sp. z o.o. ul. Głowackiego 10, 30-085 Kraków jako administratora danych osobowych, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji, jak również po jej zakończeniu, w tym na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych;

- wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom powiązanym z Geo Medical Sp. z o.o. ul. Głowackiego 10, 30-085 Kraków, kapitałowo, organizacyjnie lub osobowo do celów związanych z procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez te podmioty obecnie lub w przyszłości;

- oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych a także, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.