Oferty Pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zawodowych obowiązków w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie z branży medycznej, które chcą wspomóc GeoMedical swoim entuzjazmem i profesjonalizmem w procesie osiągania pozycji lidera na rynku usług zdrowotnych. W zamian za to oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, udział w licznych szkoleniach, atrakcyjne warunki pracy, adekwatne do kompetencji wynagrodzenie oraz systemy motywacyjne.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@geomedical.pl

Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży

Zadania na stanowisku:

  • Kreowanie oraz nadzorowanie strategii marketingowej
  • Kreowanie oraz nadzorowanie strategii PR-owej
  • Kreowanie oraz nadzorowanie kompleksowej strategii sprzedaży
  • Analizowanie wyników sprzedażowych i wyznaczanie kierunków działań w celu ich zwiększania
  • Opracowanie budżetu marketingowego
  • Sporządzanie niezbędnych raportów, analiz, opracowań tematycznych
  • Koordynowanie prac oraz nadzór nad przygotowaniem materiałów promocyjnych
  • Współudział w tworzeniu akcji promocyjnych, analiza wyników przeprowadzonych działań
  • Organizacja eventów
  • Zarządzanie podległym zespołem

Profil kandydata:

  • Doświadczenie w kreowaniu i realizacji strategii marketingowych i sprzedażowych (miele widziane w branży medycznej i farmaceutycznej)
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika marketingu i sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane osoby z wykształceniem marketingowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia
  • Inicjatywa i nastawienie na realizację założonych celów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym i premiowym
  • Pracę w najnowszej placówce medycznej na Śląsku
  • Pracę w zespole, który ma szansę na ukształtowanie nowego rynku medycznego

Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres: kadry@geomedical.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych (art.6 ust.1 lit.a RODO) - pobierz plik tutaj.

Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny - umowa o pracę

Miejsce pracy: Katowice

  • rejestracja/obsługa recepcyjna i telefoniczna Pacjentów
  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
  • rejestracja wizyt Pacjentów w programie AmmS
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów, archiwizacja dokumentów
  • przyjmowanie płatności w terminalu płatniczym
  • utrzymywanie wysokiego standardu obsługi Pacjentów
  • staranne wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność i systematyczność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • pracę w najnowszej placówce medycznej
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy