dr n. med.

Jacek Kabut

Onkolog kliniczny, Choroby wewnętrzne
Jacek Kabut - ZnanyLekarz.pl

Doktor n. med. Jacek Kabut w 2009 r. ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Na początku pracy zawodowej związany z Oddziałem Wewnętrznym szpitala w Wodzisławiu Śl. Tytuł specjalisty z chorób wewnętrznych uzyskał w 2006 roku, w latach 2010-2011 pełnił funkcję kierownika Oddziału Wewnętrznego II szpitala w Wodzisławiu Śląskim. Wcześniej w 2005 roku obronił pracę doktorską zatytułowaną: „Stężenie przeciwciał antykardiolipinowych oraz niektórych składowych układu dopełniacza w płynie otrzewnowym i surowicy krwi u kobiet z endometriozą”. Od 2011 roku związany z Oddziałem Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rybniku. W 2013 uzyskał tytuł specjalisty z onkologii klinicznej.

 

Specjalizacja
Onkolog kliniczny, Internista

Poradnia
Onkologiczna

 

Godziny przyjęć
Czwartek 10:30 - 11:30
Cena za konsultację:
Pierwsza wizyta 200 zł
Kolejna wizyta 150 zł
Zadzwoń i umów wizytę
32 832-14-44
Zarejestruj się online
E-szpital

ZDANIEM PACJENTA:

barbarablinda: Pan doktor jest super lekarzem z powołania. Chodzimy razem z mamą już do Niego od dwóch lat. Wszystko wytłumaczy, wyjaśni i poświęca swój czas nawet jak nie jesteśmy umówieni. Naprawdę polecamy tego lekarza z czystym sumieniem."

Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

Emeryk Burek: Lekarz z powołania potrafi doradzić, kompetentny, rozsądny, spokojny. Wizytę u Pana doktora zaliczam do bardzo udanych. Pan doktor oprócz tego, że jest bardzo dobrym lekarzem, który poświęca pacjentowi uwagę, uważnie go słucha i wszystko tłumaczy, to w dodatku robi to w sposób bardzo miły i sympatyczny. Była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora odniosłem bardzo dobre, pozytywne wrażenie i w dodatku Pan doktor poinstruował mnie co mam dalej robić. Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza. Polecam."

Wizyta ze ZnanyLekarz.pl