dr n. med. Jan Kabat
dr n. med.

Jan Kabat

Chirurg ogólny
Jan Kabat - ZnanyLekarz.pl

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Pracownik naukowo-dydaktyczny

Katedry i Kliniki Chirurgii Przewodu Pokarmowego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach-Ligocie. Wieloletni ordynator Oddziału Chirurgicznego Szpitala Powiatowego im. Doktora Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oraz kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej  Szpitala Bonifratów w Katowicach pw. Aniołów Stróżów w Katowicach.

Endoskopista z ogromnym doświadczeniem, posiadający certyfikat uprawniający do badań endoskopowych i kolonoksopowych. Chirurg wykonujący m.in małoinwazyjne-laparoskopowe operacje przepuklin pachwinowych i brzusznych, zabiegi proktologiczne, w tym leczenie hemoroidów. Specjalizujący się w chirurgii przełyku, żołądka, trzustki czy jelita grubego.

Autor i współautor kilkudziesięciu prac naukowych publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Współautor rozdziałów podręcznika "Podstawy chirurgii" przeznaczonego dla lekarzy specjalizujących się w chirurgii. Autor prac wygłaszanych i publikowanych na zjazdach naukowych zarówno w kraju jak i zagranicą, a także współautor jednego doniesienia patentowego.

  • Członek Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
  • Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii
  • Towarzystwa Chirurgów Polskich

Specjalizacja
Chirurg ogólny

Godziny przyjęć
Wtorek 15:30 - 17:30
Cena za konsultację:
Pierwsza wizyta - 200 zł
Kolejna wizyta - 150 zł
Zadzwoń i umów wizytę
32 832 14 44
Zarejestruj się online
E-szpital