dr n. med. Agata Gierlotka
dr n. med.

Agata Gierlotka

Otolaryngolog
Agata Gierlotka - ZnanyLekarz.pl

Dr n. med Agata Gierlotka specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób uszu, nosa, jamy ustnej,

gardła, krtani i gruczołów ślinowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w stażach i kursach zagranicznych (Berlin, Izmir, Kair, Graz, Krajova). Leczy zarówno dorosłych jak  i dzieci w sposób zachowawczy lub operacyjny w szpitalach o wyższym stopniu referencyjności. Przeprowadza zabiegi onkologiczne, uczestniczy w konsyliach onkologicznych i prowadzi w ambulatoriach pacjentów z nowotworami głowy i szyi. Wykonuje operacje endoskopowe o małej inwazyjności oraz plastyczne poprawiające funkcjonalność górnych dróg oddechowych. Chirurgicznie leczy bezdechy senne. Odbyła również kursy z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się zaburzeniami równowagi oraz problemami audiologicznymi i w tej dziedzinie obroniła rozprawę doktorską. Jest autorem wielu publikacji i czasopismach medycznych krajowych jak i zagranicznych. Prowadziła dydaktykę studentów współpracując ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach.

Pani doktor specjalizuje się również w zabiegach, z zastosowaniem toksyny botulinowej wykorzystywanej w leczeniu m.in BRUKSIZMU (tarcie zębami), więcej informacji kliknij TUTAJ.

Specjalizacja
Otolaryngolog

 

Godziny przyjęć
Poniedziałek 14:00 - 16:00
Wtorek 15:40 - 17:00
Piątek 9:45 - 11:00
Cena za konsultację:
Pierwsza wizyta - 200 zł
Kolejna wizyta - 150 zł
Zadzwoń i umów wizytę
32 832 14 44
Zarejestruj się online
E-szpital

ZDANIEM PACJENTA:

Michał G.: W 100% zasłużone 5 gwiazdek. Perfekcyjnie wykonane badania, nie mam nic do zarzucenia. Obecnie czekam na zabieg septoplastyki, który oczywiście będzie wykonywała pani Doktor Agata"
 
Lokalizacja: Szpital GeoMedical Usługa: pourazowe skrzywienie nosa i przegrody nosowej

lexie25: Bardzo dobrze oceniam wizytę. Pani doktor rzetelna i miła. Fachowo podeszła do mojego problemu. Wyczerpująco odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości. Polecam."

Wizyta ze ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: konsultacje laryngologiczne - pierwsza wizyta

Wizyta ze ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Szpital GeoMedical Usługa: badanie laryngologiczne