lek. med.

Lilianna Smaczny

Dermatolog
Lilianna Smaczny - ZnanyLekarz.pl

Lilianna Smaczny jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Od kilkudziesięciu lat zajmuję się leczeniem chorób skóry i problemami estetycznymi skóry. Specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii uzyskała pracując na Oddziale Dermatologicznym w Chorzowie i w Specjalistycznych Poradniach Dermatologicznych. Na Oddziale Dermatologicznym w Chorzowie pełniła funkcję zastępcy ordynatora z której zrezygnowała przechodząc na etat wykładowcy w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Od wielu lat uczestniczy w licznych szkoleniach, sympozjach i konferencjach naukowych dotyczących chorób skóry, postępowania terapeutycznego i profilaktycznego.Uczestniczy również w konferencjach i szkoleniach dotyczących dermatologii estetycznej. Uczestnictwo to pozwala na zapoznanie się z nowościami w zakresie leczenia, postępowania w chorobach skóry, a także pozwala na zapoznanie się w szerokim zakresie z estetycznymi powikłaniami większości chorób skóry.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wielu chorób skóry, miedzy innymi trądzika młodzieńczego, trądzika różowatego, łuszczycy, chorób ropnych i pasożytniczych skóry, chorób o podłożu alergicznym, oceną dermatoskopową znamion barwnikowych skóry. Lek. med. Lilianna Smaczny udziela również porad w zakresie pielęgnacji skóry i doboru dermokosmetyków.

 

Specjalizacja
Dermatolog

Godziny przyjęć
Środa 16:00 - 18:00
Cena za konsultację:
150 zł
Zadzwoń i umów wizytę
32 832 14 44
Zarejestruj się online
E-szpital

ZDANIEM PACJENTA:

Magda: Bardzo sympatyczna, kompetentna i rzeczowa Pani doktor. Po szczegółowym wywiadzie i badaniu leki dobrane celująco, świąd ustąpił, zmiany skórne zanikają. Pierwszy raz lek przeciwalergiczny mnie nie otumania, nie usypia. Jestem wdzięczna za udzieloną pomoc. W razie potrzeby na pewno będę wracać. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam. "

Lokalizacja: Szpital GeoMedical