dr n. med. Renata Gonciarz-Wilczek
dr n. med.

Renata Gonciarz-Wilczek

Medycyna rodzinna, Medycyna Pracy, Choroby wewnętrzne
Renata Gonciarz-Wilczek - ZnanyLekarz.pl

Dr n med. internista, specjalista medycyny rodzinnej i Medycyny Pracy.

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (obecnie Śląski Uniwersytet Medyczny). Specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych oraz tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w Klinice Chorób Wewnętrznych w GCM Katowice Ochojec, pod kierownictwem prof. Adama Misiewicza. Specjalizację z zakresu  medycyny rodzinnej realizowała w Katedrze Medycyny Rodzinnej w Zabrzu, a następnie swoje kwalifikacje poszerzyła także o specjalizację z zakresu Medycyny Pracy, którą odbyła w Instytucie Medycyny Pracy w Sosnowcu, Łodzi oraz Instytucie Medycyny Tropikalnej w Gdyni.

Panią dr Renatę Gonciarz-Wilczek charakteryzuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Swoje diagnozy opiera na dogłębnym wywiadzie medycznym, wykorzystując najnowszą wiedzę i diagnostykę. Dobry kontakt z pacjentem jest dla niej niezwykle istotny, gdyż pozwala jak najlepiej zbadać stan zdrowia chorego i ustalić optymalne dla niego leczenie. Profilaktyka chorób jest wg niej podstawą zdrowia pacjentów - co nieustannie podkreśla, angażując się społecznie w prozdrowotne inicjatywy. Medycyna zatem nie tylko ukształtowała drogę zawodową dr Renaty Gonciarz-Wilczek, ale stanowi jej życiową pasję, którą dzieli się również jako wykładowca Wyższej Szkoły HUMANITAS w Sosnowcu.

Pani dr Renata Gonciarz-Wilczek jest orzecznikiem medycyny pracy, wykonuje również wszelkie niezbędne badania, konieczne do wydania zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów - wszystkie kategorie. 

 

Specjalizacja
Medycyna rodzinna, Medycyna Pracy, Internista

Godziny przyjęć
Piątek 12:00-14:00
Cena za konsultację:
Pierwsza wizyta - 200 zł
Kolejna wizyta - 150 zł
Zadzwoń i umów wizytę
32 832 14 44
Zarejestruj się online
E-szpital

ZDANIEM PACJENTA:

Wizyta