mgr Joanna Fijołek
mgr

Joanna Fijołek

Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta
Joanna Fijołek - ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Śląskim.

Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoedukację, psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz przeprowadza diagnozę psychologiczną i neuropsychologiczną. Systematycznie, od ukończenia studiów, podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w konferencjach, szkoleniach, wykładach i warsztatach. Uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją zdobyła w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Prowadzi sesje terapeutyczne osób dorosłych w paradygmacie psychodynamicznym. Oferuje także pomoc psychologiczną w radzeniu sobie z sytuacjami kryzysowymi, takimi jak utrata, żałoba, rozwód. Pani Joanna Fijołek, po ukończeniu czteroletniego podyplomowego szkolenia specjalizacyjnego i po złożeniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, uzyskała tytuł specjalisty psychologa klinicznego - subspecjalizacja: psychologia kliniczna człowieka dorosłego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach szpitalnych, gdzie zajmuje się diagnostyką psychologiczną oraz, przy pomocy badania testowego, ocenia sprawność funkcji kognitywnych.

W pracy dla pani Joanny priorytetami są dobro pacjenta, szacunek do jego problemów, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa oraz poszanowanie tajemnicy zawodowej. Postępuje zgodnie ze standardami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty oraz Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa.

Leczone choroby:
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia nerwicowe pod postacią somatyczną
  • zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne
  • zaburzenia adaptacyjne
  • zaburzenia depresyjne
  • zaburzenia afektywne-dwubiegunowe
  • zaburzenia psychotyczne
  • zaburzenia osobowości
  • zaburzenia odżywiania

 

Specjalizacja
Psycholog kliniczny, Psychoterapeuta

Godziny przyjęć
Piątek 15:30-17:30
Cena za konsultację:
Konsultacja psychologiczna - 120 zł,
Sesja psychoterapeutyczna indywidualna - 120 zł,
Badanie testowe funkcji poznawczych - 150 zł,
Wydanie pisemnej opinii psychologicznej - 50 zł
Zadzwoń i umów wizytę
32 832 14 44
Zarejestruj się online
E-szpital

ZDANIEM PACJENTA:

Adriana: Moja córka bardzo silnie przeżywała problemy związane ze zdrowiem psychicznym.Trafiłyśmy do pani Joanny i bardzo cieszymy się, że akurat pod jej skrzydłami moja córka powoli staje na nogi. Przeszliśmy ciężkie chwile. Z panią Asią udało nam się wybrnąć z najgorszego. Dziękujemy z całego serca i polecamy!"

Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

Eryk S.: Jestem pod dużym wrażeniem bardzo trafnej analizy sytuacji, z którą miałem problem. Dziękuję za zapoczątkowanie procesu dającego możliwość zmiany obecnego życia."

Wizyta ze ZnanyLekarz.pl