Nasze atuty

 

  1. Pacjent w GeoMedical ma zapewnione indywidualne i kompleksowe podejście. Wdrożenie skoordynowanego leczenia i diagnostyki, polega na wykorzystywaniu w procesie leczenia nie tylko standardowych procedur operacyjnych ale również procedur z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i technik operacyjnych.
  2. W GeoMedical chory objęty jest wysokiej klasy  opieką medyczną, lekarze opiekujący się Nim w placówce, na co dzień współpracują także z wiodącymi ośrodkami medycznymi w kraju oraz zagranicą. Taki model działalności znacznie ułatwia kadrze medycznej dostęp do szkoleń, kursów – również tych za granicą, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych usług. Proces leczenia usprawnia także fakt, że pracownicy – a za ich pośrednictwem Pacjenci – mają nieskrępowany dostęp do nowych technologii a zarazem metod leczenia.
  3. Gwarancję bezpieczeństwa Pacjentów poddawanym zabiegom i operacjom, stanowi   jeden z nowszych w regionie bloków operacyjnych z kompleksowo wyposażonymi w sprzęt medyczny wysokiej klasy salami operacyjnymi. Zabudowy ścian wykonane zostały w nowoczesnej modułowej technologii z wysoce antyseptycznych materiałów, pozwalających na zminimalizowanie ryzyka zakażeń szpitalnych.
  4. Wszystkie pomieszczenia przeznaczone dla Pacjentów charakteryzują się wysoką jakością wykończenia wnętrz, ergonomią użytkowania i estetyką. Wygodne, jedno i dwuosobowe pokoje Szpitalne zapewniają Pacjentom odpowiedni odpoczynek po zabiegach medycznych, a także pozwalają na redukcję stresu związanego z hospitalizacją.