GeoMedical - kompleksowa opieka w nowoczesnym obiekcie

Szpital GeoMedical to nowoczesny, zaawansowany technologicznie i architektonicznie kompleks medyczny, usytuowany przy ulicy Wita Stwosza w Katowicach.

Naszym celem jest zagwarantowanie Pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej, charakteryzującej się najwyższą jakością i zgodnej z najnowszą medyczną wiedzą - w pełnym zakresie usług diagnostycznych, ambulatoryjnych oraz szpitalnych. Troska o zdrowie, życie, godność, poczucie komfortu i holistyczne podejście do Pacjenta - to najważniejsze zasady, jakimi kierujemy się w GeoMedical.  Nasz zespół spełnia więc cztery podstawowe kryteria: profesjonalizm, troska o Pacjenta, chęć poszukiwania światowych nowinek w każdej medycznej specjalizacji oraz chęć kooperacji. Właśnie dlatego, stawiamy tylko na tych lekarzy, którzy ściśle współpracują z kolegami z innych oddziałów, z dyrekcją i zarządem szpitala - naszym wspólnym celem jest przecież stworzenie najsprawniej działającej placówki medycznej - i to nie tylko w regionalnej skali.

We wrześniu 2017 roku szpital GeoMedical uzyskał pełną funkcjonalność. W naszej strukturze znajdują się cztery sale operacyjne, zakład diagnostyki obrazowej, ponad 20 specjalistycznych poradni oraz pracownie endoskopii, radiologii i urologii. W roku 2018, w postępowaniu konkursowym prowadzonym przez Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, szpital GeoMedical został wybrany do realizacji świadczeń zdrowotnych w zakresie m.in. chirurgii plastycznej oraz urologii.

W ofercie GeoMedical nie brakuje standardowych, skutecznych metod leczenia opartych o zabiegi operacyjne i wysokospecjalistyczne badania oraz, o naturalne wsparcie chorego w procesie dochodzenia do pełnego zdrowia.

Wszystko po to, by objąć naszych Pacjentów nie tylko kompleksową, ale i w pełni profesjonalną opieką.

Zapraszamy do GeoMedical!