Lekarze w poradni
prof. dr hab. n. med.

Alicja Kasperska-Zając

Alergolog
Cena za konsultację: Pierwsza wizyta - 300 zł Kolejna wizyta - 200 zł
Czytaj dalej
Godziny przyjęć
Sobota 8:00-10:00

Alergolog - Poradnia Alergologiczna

 

Poradnia dla dorosłych i dzieci starszych zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszelkiego typu uczuleń. Środowisko, które nas otacza jest przepełnione substancjami, które mogą u osób predysponowanych prowadzić do alergii skórnych, pokarmowych, płucnych, a nawet astmy. Im wcześniej zdiagnozuje się przyczyny (alergeny) dolegliwości tym szybciej można próbować wyeliminować je z naszego środowiska, a jeśli jest to niemożliwe ograniczyć objawy poprzez właściwe leczenie.

 

Zapewniamy kompleksową opiekę pacjentom cierpiącym m.in. na: przekrwienie spojówek, wodnisty katar, napady kichania i łzawienie oczu. Nasi specjaliści pomagają również tym osobom, które odczuwają dyskomfort po spożyciu niektórych posiłków lub niepokojące reakcje skórne czy oddechowe, po zetknięciu z określoną substancją pochodzenia chemicznego, roślinnego oraz zwierzęcego.

Zapraszamy na konsultacje medyczne w chwili gdy pojawiają się i nie ustępują następujące objawy: świąd skóry, biegunka, nudności, bąble na skórze lub wysypka.

W naszej poradni wykonujemy również testy alergiczne: pokarmowe, skórne,  z krwi oraz odczulanie wraz z obserwacją poszczepienną.

 

W ramach poradni alergologicznej leczymy m. in:

  • nieżyt nosa i spojówek
  • astmę oskrzelową
  • alergię pokarmową
  • pokrzywkę
  • atopowe zapalenie skóry
  • alergiczne wypryski kontaktowe
Zadzwoń i umów wizytę
32 832 14 44
lub
Zarejestruj się online
E-szpital